KVALIFIKACIJE ZA LP

Ludogorec napravio veliki korak prema 3. pretkolu, čeka Dinamo i Shkupi

19.07.2022.
u 22:07
U prvom poluvremenu dva gola postigao je ciparski napadač Pieros Sotiriou u 26. i 35. minuti, da bi konačni rezultat u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio Igor Thiago.

U prvoj utakmici 2. pretkola nogometne Lige prvaka bugarski Ludogorec je na svom terenu u Razgradu svladao irski Shamrock Rovers sa 3-0 (2-0).

Ukupni pobjednik dvoboja Ludogorec - Shamrock Rovers u 3. će pretkolu igrati protiv pobjednika dvoboja između Dinama i makedonskog Škupija, dok će se poraženi iz ta dva dvoboja sastati u 3. pretkolu Europske lige.