Vratili se iz mrtvih

Manchester United protiv QPR-a u osam minuta od 0:1 do 3:1!

24.11.2012.
u 18:07
U 13. kolu engleske Premijerne lige Jelavić je igrao 90 minuta u remiju Evertona s Norwichom (1:1), a Petrić 90 minuta u porazu Fulhama kod Stokea (0:1).

Harry Redknapp, novi trener QPR-a, nije sjedio na klupi u utakmici 13. kola engleske Premijerne lige s Manchester Unitedom, nego je svoje nove pulene promatrao iz svečane lože Old Trafforda. I do 64. minute mogao je biti zadovoljan. Vodili su 1:0 golom Mackieja iz 52. minute, ali onda je u samo osam minuta uslijedio potpuni potop. U tom su razdoblju nogometaši QPR-a primili tri pogotka, prvo im je u 64. zabio Evans, pa u 68. Fletcher, da bi točku na i stavio Chicharito u 72. minuti.

Aktivna su u subotno poslijepodne bila i dva hrvatska nogometaša na Otoku. Nikica Jelavić igrao je 90 minuta u domaćem remiju Evertona s Norwichom (primili su gol za 1:1 u 90.!), a Mladen Petrić također je igrao cijelu utakmicu, no njegov Fulham izgubio je kod Stokea 0:1.

Rezultati 13. kola: Man. United - QPR 3:1, Everton (Jelavić igrao 90) - Norwich 1:1, Stoke - Fulham (Petrić igrao 90) 1:0, Sunderland - WBA 2:4, Wigan - Reading 3:2, Aston Villa - Arsenal 0:0.

Poredak: Man. United 30, Man. City 28(-1), WBA 26, Chelsea 24(-1), Everton 21, Arsenal 20...