Mate Bilić zabio za preokret Splita protiv S. Belupa

Slavn Belupo Split (1)
21.09.2013.
u 16:49
Belupo je poveo preko Filipovića u 41. minuti, a izjednačio je Vrgoč u 72. Pobjednički pogodak Splićanima donio je Mate Bilić u posljednjim minutama susreta.

Slaven Belupo poražen je i od Splita (2:1). Igrači Ivana Katalinića još ne znaju za domaću pobjedu u prvenstvu. Berbe grožđa i jabuka, ali prije svega katastrofalni rezultati farmacaeuta ove sezone, udaljili su publiku s koprivničkog stadiona.

Od Slavena je očito odustao i semafor koji već dvije utakmice ne pokazuje vrijeme. Samo 800 gledatelja moglo je vidjeti lošu igru obje momčadi u početnom dijelu, ali utakmica se zahuktala u 18. minuti. Delić je sjajno ubacio s lijeve strane za Novinića koji je pogodio stativu. Slaven je poveo u 41. minuti. Slobodnjak s 40-ak metara iskosa na desnoj strani izveo je Filipović. Lopta je pala pred vratara Zagorca, prevarila ga, preskočila i završila u mreži.

Do kraja je bilo zanimljivo, vratnice su se gađale na obje strane. Split je izjednačio u 72. minuti. Ubačaj iz kuta iskoristio je Vrgoč glavom, koji je samo trenutak prije toga ušao u igru, a pobjedu Splitu donio je u 87. minuti Bilić.

- Ne bojim se za svoj posao, o tome odlučuje uprava. Imamo igru, ali ne mogu ja zabijati. I nije prvi put da nas suci oštećuju, Osijek se bori s nama za ostanak, a oni pošalju suce iz Osijeka - rekao je Ivan Katalinić.