Novi je trener Marty Raymond, Kanađanin koji je dosad trenirao u američkom EHCL-u. Osim novog trenera, novost su i dva pomoćna trenera, a jedan od njih je prošlogodišnji igrač Donald MacLean.
– Skupili smo iskustva iz prve dvije sezone, napravili smo puno bolju pripremu. Mislim da je ovo najjača momčad dosad. Sretan sam jer smo doveli jako dobrog trenera, mladog, ambicioznog. Trenutačno imamo više od 30 igrača u rosteru, ali ne znamo hoćemo li ih sve zadržati – kazao je Damir Gojanović, predsjednik medvjeda.
Novi se trener nadovezao:
– Prije dva tjedna upoznao sam grad, sviđaju mi se ljudi i grad. Najbitnije je da se grad sviđa mojoj supruzi. Ne mogu reći točne ciljeve i što ćemo napraviti ove sezone, ali obećavam da ćemo naporno raditi, da će biti puno discipline i rada. Svaki igrač mora dati cijelog sebe za plavu boju, to im mora biti jasno – kazao je trener Raymond.
Prvu pripremnu utakmicu medvjedi će igrati 15. kolovoza u Ljubljani protiv Olimpije, a očekuju ih superjaki dvoboji protiv švicarskih prvoligaša Klotena i Zuga, njemačkog Münchena, čeških Vitkovica, te ruskog Torpeda.
– To su vrhunske europske momčadi, bit će veliki izazov igrati protiv njih – dodao je Gojanović.
Medvjedi sa 14 novih igrača i novim trenerom!
Tesla tone brže nego ikad, stručnjaci zabrinuti: 'Ovo je bez presedana!'
JPMorgan smanjio je ciljanu cijenu dionica Tesle, ovaj pad pripisuje se globalnom smanjenju prodaje i narušavanju imidža brenda zbog političkih aktivnosti izvršnog direktora Elona Muska
Donatella Versace modna je ikona: Evo kako se poznata dizajnerica mijenjala tijekom godina
Kakvo fantastično rješenje: U zagrebačkom stanu kuhinja je smještena u - nišu
Ova bolest godišnje pogađa više od 850 milijuna ljudi, simptomi su nespecifični, a ključ je prevencija
Svake godine, drugog četvrtka u ožujku, obilježava se Svjetski dan bubrega. Riječ je o globalnoj kampanji koja se provodi diljem svijeta s ciljem podizanja svijesti o važnosti bolesti bubrega, od koje na svjetskoj razini boluje više od 850 milijuna ljudi, među kojima čak 300.000 u Hrvatskoj. Prema podacima iz 2019. godine, ova bolest uzrokovala je više od 3,1 milijun smrtnih slučajeva.
Najbolji savjet u karijeri? 'Važno je da smo si brižna majka, a ne maćeha'