Messi ponovo izveo spektakularan show, Rakitić zablistao asistencijom

Lionel Messi
29.10.2019.
u 23:26

Nogometaši Barcelone pobijedili su na Nou Campu Valladolid s 5:1 u 11. kolu La Lige a Ivan Rakitić je upisao asistenciju. Hrvatski reprezentativac ušao je u 60. minuti, a 15 minuta kasnije je bio dodavač Messiju za 4:1.

Sjajni Argentinac zabio je dva pogotka i još dvaput asistirao, a njegov predivan gol za 3:1 u 34. minuti iz slobodnjaka bio je ujedni i njegov pedeseti pogodak iz slobodnog udarca u karijeri (44 za Batrcelonu, 6 za Argentinu).

Za Barcu su strijelci još bili Lenglet (3.), Vidal (30.) i Suarez (77.), dok je za goste zabio Kiko Olivas (15).

Barcelona se pobjedom vratila na vrh s 22 boda.