POTOP

Mladi vatreni doživjeli debakl protiv Švedske. Izgubili su drugu utakmicu u samo četiri dana

11.06.2024.
u 22:02
Švedska je povela golom Huga Bolina (7), no Luka Škaričić (32) i Matija Frigan (45-11m) su do odmora uspjeli preokrenuti. U nastavku je uslijedio potom Hrvatske pa je Švedska s četiri gola stigla do visoke pobjede, strijelci su bili Denis Gul (51), opet Bolin (52), Aimar Sher (74) i Jonas Rouhi (85).

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine izgubila je i drugi prijateljski dvoboj koji je odigrala tijekom lipanjskog okupljanja, nakon 2-3 neuspjeha protiv Irske prije četiri dana u Vrbovcu, izabranici Dragana Skočića u utorak su u Sesvetama izgubili od vrđnjaka iz Švedske s uvjerljivih 2-5 (2-1).

VEZANI ČLANCI:

Ovo je treći uzastopni poraz ove selekcije Hrvatske, u ožujku je u kvalifikacijama za odlazak na EP teško stradala na gostovanju u Portugalu gdje je izgubila sa 1-5, a u ta tri je poraza primila čak 13 golova. Sljedeći nastup hrvatska U-21 reprezentacija imat će 5. rujna protiv Farskih Otoka u kvalifikacijskom dvoboju za plasman na EP.