Javi Martinez, Bayer, Real Madrid
Bayern - Real Madrid
13.04.2017.
u 10:31
Ovaj veliki trijumf razveselio je igrače Reala koji sve više vjeruju u to da će postati prvi klub u Ligi prvaka koji je obranio naslov

Iako je Bayern bio favorit u prvom susretu Lige prvaka (koeficijent na Real u kladionicama je bio 4,50), kraljevski klub već u prvom četvrtfinalnom susretu Lige prvaka napravio je veliki korak prema polufinalu. Real je na Allianz Areni pobijedio 2:1 i to nakon preokreta u drugom dijelu.

Bayern je poveo preko Vidala, a u drugom poluvremenu Ronaldo je s dva gola preokrenuo rezultat. U tom susretu zaigrala su i dvojica Hrvata, Luka Modrić dobro je odradio svoj posao do 90. minute, a onda je u sudačkoj nadoknadi svoje mjesto prepustio Mateu Kovačiću.

Ovaj veliki trijumf razveselio je igrače Reala koji sve više vjeruju u to da će postati prvi klub u Ligi prvaka koji je obranio naslov, a kapetan hrvatske nogometne reprezentacije na Instagramu je objavio fotografiju slavlja iz svlačionice.

"Ovo je samo prvi korak. Sljedeći korak je na Bernabeuu", napisao je Luka te tako poslao poruku kako je zadovoljan rezultatom, ali da još uvijek ništa nije gotovo. A Luka je, naravno, stajao uz svog velikog prijatelja Sergija Ramosa, koji se također oglasio na društvenim mrežama pa je na Twitteru objavio fotografiju slavlja s travnjaka i napisao: