PRIMILI DVA BRZA GOLA

Navijači Hajduka u nevjerici nakon šokantnog starta Dinama: 'Sve ispod pet golova će biti uspjeh'

Dinamo i Hajduk sastali se u 23. kolu SuperSport HNL-a
Zagrijavanje igrača Hajduka uoči sraza s Dinamom na Maksimiru
26.02.2023.
u 15:21
Arijan Ademi otvorio je dvoboj pogotkom na asistenciju Dine Perića u 8. minuti, da bi kapetan onda samo dvije minute kasnije asistirao Martinu Baturini za 2:0. Treći gol vidjeli smo u 38., precizan je bio Luka Ivanušec.

U velikom nedjeljnom derbiju 23. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige nogometaši Dinama i Hajduka u 15 su sati istrčali na travnjak Maksimira. Utakmica je to koja bi mogla uvelike utjecati na završnicu i ishod ovosezonskog prvenstva. Dinamo uoči derbija ima osam bodova više i utakmicu manje od Hajduka, a Splićani su se od početka našli u izrazito teškoj situaciji.

Naime, modri su već u prvih deset minuta zabili dva pogotka. Arijan Ademi otvorio je dvoboj pogotkom na asistenciju Dine Perića u 8. minuti, da bi kapetan onda samo dvije minute kasnije asistirao Martinu Baturini za 2:0, rezultat koji je navijače Hajduka odmah bacio u nevjericu. Na poluvrijeme se otišlo s 3:0, Luka Ivanušec zabio je u 38. minuti.