Lyon - Nica
15.04.2016.
u 23:54
Ovim bodom drugi Lyon je stigao na 56 bodova, dva više od četvrte Nice, dok je između njih Monaco sa 55 bodova.

Nogometaši Lyona i Nice su u prvom dvoboju 34. kola francuskog prvenstva odigrali 1-1 (0-1).

Gosti iz Nice su poveli preko Valerea Germaina (18), a bod domaćima, koji su od 25. minute igrali s desetoricom zbog isključenja Maxwella Corneta, spasio je Alexandre Lacazette (82).

Inače, nezadovoljni igrom svoje momčadi, domaći navijači u prvom su poluvremenu po terenu su pobacali hrpu papirića pa je sudac prekinuo susret na desetak minuta dok se to nije raščistilo.

Paris SG je odavno osigurao obranu naslova sa 83 boda.

Posljednjeplasirani sastav njemačkog nogometnog prvenstva Hannover 96 priredio je iznenađenje u prvom susretu 29. kola svladavši na svom terenu petoplasiranu Borussiju iz Moenchengladbacha sa 2-0 (0-0).

Strijelci su bili Waldemar Anton (49) i Artur Sobiech (60).

Usprkos ovoj pobjedi Hannover 96 je i dalje uvjerljivo posljednji na ljestvici sa 21 bodom, šest manje od pretposljednjeg Eintrachta iz Frankfurta, odnosno sedam manje od 16. Werdera koji drži mjesto koje vodi u kvalifikacije za ostanak u Bundesligi

Borussia Moenchengladbach je ostala na 45 bodova, odnosno četiri manje od treće Herthe, te tri manje od četvrtog Bayera iz Leverkusena.

Na vrhu je Bayern sa 75 bodova, sedam više od druge Borussije iz Dortmunda.

U prvoj utakmici 33. kola španjolskog nogometnog prvenstva Levante je na svom terenu svladao Espanyol sa 2-1 (1-1).

Poveli su gosti preko Hernana Pereza (7), no preokret su osigurali Giuseppe Rossi (23) i Carl Medjani (66).

Ovom pobjedom Levante se izjednačio sa Sportingom i Getafeom, sva ta tri sastava imaju po 28 bodova, te se nalaze u zoni ispadanja s dva boda manje od 17. Granade, dok je Espanyol 15. sa 36 bodova.

Na vrhu je Barcelona sa 76 bodova, tri više od drugog Atletica, a četiri od trećeg Reala iz Madrida.

OTVORILA DUŠU ZA VEČERNJI

Jelena Perčin: 'S prvim suprugom imam fenomenalan odnos, a Momo djecu 'na papiru' može viđati svaki drugi vikend'

– U trenutku kada su mediji dobili informaciju da smo se Momo i ja razveli, mi smo već godinu dana bili zapravo razvedeni. Tako da je sada već prošlo dvije godine otkad je svatko krenuo svojim putem. Svojoj djeci nikada nisam rekla: "Vaši mama i tata više se ne vole." To mi je grozno! Uvijek sam im objašnjavala da volim njihovog tatu, ali da više nismo zaljubljeni – između ostalog, kazala je glumica Jelena Perčin u velikom intervjuu za Večernji list.