Slaven nastavio s dobrim igrama, Osijek produljio crni niz

Osijek - Slaven Belupo
07.12.2014.
u 17:14
Slaven kojega je preporodio trener Ante Čačić je s tri pobjede u posljednje četiri utakmice zaplovio prema sredini ljestvice.

Slaven Belupo u Gradskom je vrtu svladao Osijek s 3:2 u 18. kolu domaćeg prvenstva.

Gosti su pitanje pobjednika riješili u prvih sat vremena. Mirić je u 4. minuti pogodio s bijele točke, a nakon toga je zabio Ozobić u 44. minuti. Mirić je u 56. minuti svojim drugim golom još povećao vodstvo Slavena.

Osijek je pred kraj susreta uspio smanjiti preko Mešanovića (84.) i Škorića (87.), ali za izjednačenje nije bilo vremena.

Loš niz Osječana tako se nastavio, ovo im je peta utakmica zaredom u kojoj ne znaju za pobjedu i na devetom su mjestu. Slaven kojega je preporodio trener Ante Čačić je s tri pobjede u posljednje četiri utakmice zaplovio prema sredini ljestvice.