Njemački kup

Olić sudjelovao u pobjedi Bayerna, Barca lako protiv Valencije

08.02.2012.
u 22:47
Italija, kup: Milan-Juventus 1:2, Njemacka, DFB Pokal: Stuttgart-Bayern 0:2 (Olic od 83.), Francuska, kup: Lyon-Bordeaux 3:1 (produzeci).

Na gostovanju kod Stuttgarta Bayern je poveo preko Riberyja u 30. minuti, da bi u prvoj minuti nastavka povisio Gomez.

Naš je Ivica Olić ušao u 83. minuti umjesto strijelca prvog gola Francka Riberyja.

Dejan Lovren nije bio ni na klupi u susretu koji je njegov Lyon kod kuće dobio protiv Bordeauxa nakon produžetaka.

Milan je izgubio u kupu od Juventusa, kojem je Caceres zabio oba pogotka na Giuseppe Meazzi. Za crveno-crne strijelac je bio El Shaarway na dodavanje Ambrosinija.

Barcelona je slavila u Kupu kralja protiv Valencije 2:0. Igralo se na Camp Nou, Cesc Fabregas je nakon ubacivanja Lea Messija zabio u 16. minuti, a bivši je igrač Arsenala asistirao Xaviju za drugi gol, u 81. minuti.