Osijek slavio protiv Zagreba i prvi put od 2014. upisao dvije pobjede zaredom

Osijek - Zagreb
18.03.2016.
u 18:58
Osijek je tako nakon Intera slavio i protiv Zagreba, a to mu je prvi put od kolovoza 2014. godine da je uspio povezati dvije pobjede

U prvoj utakmici 28. kola HNL-a sastale su se dvije momčadi s dna ljestvice, a Osijek je pobijedio Zagreb s 2:0. Domaća momčad bila je bolja i zasluženo došla do tri boda.

Momčad iz Gradskog vrta prvi gol zabila je u 22. minuti, strijelac je bio Grgić, a valja istaknuti da se Zagrebov vratar Livaković nije istaknuo u intervenciji, ispala mu je lopta iz ruke i nakon toga Osijek je poveo. Konačni rezultat postavio je isti igrač u 47. minuti kada je realizirao kontru.

Osijek je tako nakon Intera slavio i protiv Zagreba, a to mu je prvi put od kolovoza 2014. godine da je uspio povezati dvije pobjede. Ostao je i dalje na osmom mjestu, ima 27 bodova, dok je Zagreb i dalje uvjerljivo zadnji, ima samo deset bodova.