PREDSTAVLJEN

Ovo je prvi stadion u Hrvatskoj koji će imati potpuno natkrivene tribine

Foto: NK Osijek
Ovo je prvi stadion u Hrvatskoj koji će imati potpuno natkrivene tribine
19.04.2018.
u 13:43
Osječani u novi stadion na Pampasu i popratne sadržaje planiraju uložiti između 35 i 40 milijuna eura.
Pogledaj originalni članak

Navijači Osijeka ovih dana imaju razloga za zadovoljstvo. Jučer su njihovi ljubimci na Maksimiru srušili Dinamo, a danas je klub otkrio kako će izgledati novi stadion.

Predsjednik bijelo-plavih Ivan Meštrović ranije je rekao da će kapacitet stadiona biti veći od 10.000 natkrivenih mjesta. To će biti prvi nogometni stadion u Hrvatskoj s kompletno natkrivenim tribinama.

Osječani u novi stadion na Pampasu i popratne sadržaje planiraju uložiti između 35 i 40 milijuna eura. Zanimljivo je da će novi dom Osijeka imati dosad neviđen komfor na ovim prostorima jer će se utakmice moći pratiti i iz kreveta, saune ili jacuzzija, koji će također biti u sklopu stadiona. 

Osim toga, ići će se i u rekonstrukciju Gradskog vrta koji će biti dom druge momčadi za koju se nadaju da će ove sezone izboriti plasman u Drugu HNL.

Svjetski dan bubrega

Ova bolest godišnje pogađa više od 850 milijuna ljudi, simptomi su nespecifični, a ključ je prevencija

Svake godine, drugog četvrtka u ožujku, obilježava se Svjetski dan bubrega. Riječ je o globalnoj kampanji koja se provodi diljem svijeta s ciljem podizanja svijesti o važnosti bolesti bubrega, od koje na svjetskoj razini boluje više od 850 milijuna ljudi, među kojima čak 300.000 u Hrvatskoj. Prema podacima iz 2019. godine, ova bolest uzrokovala je više od 3,1 milijun smrtnih slučajeva.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 12

VL
VladoEsseker
17:38 19.04.2018.

Bravo za ekipu iz Osijeka radite fantastičan posao i imate podršku svih nas koji volimo Osijek.

Avatar abcd
abcd
14:31 19.04.2018.

Kada nece Hrvati napraviti jedan moderan stadion u RH, moraju Madjari. Ovo je privatna investicija, a ljevicari neka kmece.

VJ
Vjekoslav1998
14:32 19.04.2018.

Pa ovo ne plaća HNS🚫 ovo plaća Mađarska i Viktor Orban , zato će i bit izrađen