Borba za četvrtfinale

Perišić je sjajno pogodio glavom i vratio stvari na početak, pogledajte njegovu majstoriju

KATAR 2022 - Susret Hrvatske i Japana u osmini finala Svjetskog prvenstva u Kataru
05.12.2022.
u 17:17
Imali su izabranici Zlatka Dalića u prvom poluvremenu nekoliko prilika za vodstvo, no ipak u 43. minuti radovala se azijska momčad.

Hrvatska na stadionu Al Janoub vodi veliku bitku protiv Japana u osmini finala SP-a u Katru. Imali su izabranici Zlatka Dalića u prvom poluvremenu nekoliko prilika za vodstvo, no ipak u 43. minuti radovala se azijska momčad.

Maeda se dobro snašao pred našim golom nakon ubacivanja  i zatresao Livakovićevu mrežu.

Drugi pogodak na utakmici postignut je u 56. minuti, a strijelac je bio Ivan Perišić koji je nakon Lovrenova ubaciivanja pogodio glavom za poravnanje rezultata - 1:1. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

Podsjetimo, pobjednik ovog ogleda u četvrtfinalu SP-a sučelit će se s boljim u susretu Brazila i Južne Koreje.

UŽIVO IZ STUDIJA Sad je biti ili ne biti, Dalić mora povući jedini potez koji spašava Hrvatsku! Trebamo odmah drugu formaciju