Bundesliga

Perišić zabio u pobjedi Wolfsburga, Borussija (M) i Bayern remizirali

26.10.2014.
u 17:47
Prvi pogodak na utakmici zabio je Naldo u 15. minuti, a na 2:0 povisio je hrvatski reprezentativac. Nakon kornera ponovno je Naldo pucao, a Perišić loptu skrenuo u gol

U devetom kolu Bundeslige Wolfsburg je na svom stadionu pobijedio Mainz sa 3:0 i nastavio sjajnu formu koju pokazuje ove sezone. Od prve minute u sastavu 'vukova' zaigrala su dvojica Hrvata - Ivica Olić i Ivan Perišić i odigrali dobre utakmice.

Perišić se čak i upisao na listu strijelaca, a Ivica Olić pogodio je gredu.

Prvi pogodak na utakmici zabio je Naldo u 15. minuti, a na 2:0 povisio je hrvatski reprezentativac. Nakon kornera ponovno je Naldo pucao, a Perišić loptu skrenuo u gol. U 79. minuti uz pljesak s tribina napustio je teren. Deset minuta prije kraja Olić je bio u odličnoj situaciji, ali je s vrha peterca pogodio gredu, a konačni rezultat postavio je Caligijurije u 87. minuti.

U derbiju kola Borussija (M) i Bayern odigrali su bez pogodaka.

Poredak: Bayern 21 bod, Borussia (M), Wolfsburg i Hoffenheim po 17, Bayer 16 bodova...