Pogledajte kako je Pranjić zabio s 30 metara u pobjedi Panathinaikosa

danijel pranjić
15.02.2015.
u 16:50
U 23. kolu španjolskog prvenstva Valencia je pobijedila Getafe sa 1:0, a jedini pogodak u 71. minuti postigao je Negredo iz jedanaesterca. Za goste je do 67. minute igrao Sammir.

U 24. kolu grčkog prvenstva Panathinaikos je pobijedio OFI sa 3:2 i s nova tri boda nastavio lov na vodeći Olympiakos koji mu sada bježi šest bodova.

Važnu ulogu odigrali su i hrvatski nogometaši, sva trojica koji nastupaju za taj atenski klub našla su se u početnoj postavi. Mladen Petrić odigrao do 63. minute, Gordon Schildenfeld u igri je proveo svih 90. minuta i dobio žuti karton, a cijelu utakmicu odigrao je i Danijel Pranjić koji je postigao pogodak.

Gosti su poveli pogotkom Karelisa u 2. minuti, ali su do poluvremena Moniakis i Merebasvili preokrenuli rezultat. No, u nastavku su preokret napravili gosti. Prvo je u 49. minuti Pranjić izjednačio udarcem s gotovo 30 metara, a pobjedu Panathinaikosu donio je svojim drugim pogotkom Karelis.

>>Bilićev Bešiktaš u "infarktnoj završnici" došao do slavlja i vrha turske lige!