Real sa deset Španjolaca u prvih 11 pobijedio PSG

Real Madrid - PSG
02.01.2014.
u 17:51
Ancelotti je na poluvremenu promijenio svih 11 igrača, a među onima koji su ušli u nastavku bio je i hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Real Madrid je u prijateljskoj utakmici u katarskoj Dohi na Khalifa stadionu pobijedio PSG rezultatom 1:0.

Trener 'kraljevskog kluba' Carlo Ancelotti je na teren u prvih jedanaest poslao čak deset Španjolaca te Portugalca Cristiana Ronalda.

Jedini gol na utakmici zabio je Jese u 18. minuti i to nakon što je dobio odličnu loptu u prostor između braniča PSG-a te je rutinirano zabio sa osam, devet metara pokraj Sirigua.

Do kraja utakmice bilo je prilika na obje strane, Real je čak pogodio stativu i gredu, međutim rezultat se nije mijenjao.