Real se bez problema obračunao s Getafeom, Sammiru 83 minute

Getafe - Real Madrid
18.01.2015.
u 14:06
Spomenimo da Luka Modrić i dalje ne igra zbog ozljede, dok je Sammir za Getafe igrao do 83. minute. U prvom poluvremenu je bio solidan, imao je nekoliko zapaženih akcija, a u nastavku je nestao.

Iako su mnogi potencirali da je Real u krizi, kraljevski klub danas ih je demantirao i s lakoćom se obračunao s Getafeom u predgrađu Madrida. Gosti su slavili sa 3:0 i upisali drugu pobjedu u 2015. godini.

Doduše, u prvom dijelu su se mučili, igrali su blijedo i bezidejno pa se na odmor otišlo bez pogodaka. Ancelotti ih je u svlačionici motivirao pa su u nastavku djelovali bolje. U 63. minuti Real je poveo, Benzema je primio loptu na lijevoj strani, povukao do korner-linije i dao povratnu za Ronalda koji zabija za vodstvo.

Četiri minute kasnije James je odlično ubacio s lijeve strane prema Baleu, a Velšanin je lako prevario vratara. Točku na "i" u 79. minuti svojim drugim pogotkom na susretu stavio je Ronaldo koji je glavom zabio nakon ubačaja Jamesa. Bio mu je to 28. prvenstveni pogodak u sezoni, a 15. u karijeri koji je zabio protiv Getafea. Jedina bolja "mušterija" mu je Sevilla kojoj je zabio 16 golova.

Real sada ima isti broj utakmica kao i Barcelona, koju danas očekuje susret protiv Deportiva, ali i četiri boda više. To najviše može zahvaliti raspoloženom trojcu "BBC" koji je ove sezone zabio više nego svi igrači Barcelone zajedno. Cristiano Ronaldo (28), Bale (9) i Benzema (8) postigli su 45 pogodaka, a katalonski klub jedan manje.

>>Supruga od Modrića traži da napusti Real, United i Chelsea šalju ponude!