Rijeka je na svojim službenim stranicama objavila kako imaju novog igrača u momčadi. Klub s Rujevice trenutačno drži čelo ljestvice Hrvatske nogoemtne lige, a u nastojanjima da se tamo i zadrže pomoći im treba napadač iz Gambije, 20-godišnji Cherno Saho. S hrvatskim je klubom potpisao ugovor do 2028. godine.
Nogomteni je put započeo u Baudi Academy, a od tamo je došao u Europu kako bi zaigrao u najvećim klubovima. Najbolje igra na poziciji središnjeg napadača, ali efkiasan je i na krilnim pozicijama. Nakon potopisivanja ugovora ukratko je komentirao svoj dolazak na hrvatsku obalu.
GALERIJA Dominik Kuzmanović dočekan u njegovim Brckovljanima, pogledajte kako je bilo
"Sretan sam što sam potpisao ugovor s Rijekom i što sam dobio priliku za afirmaciju u odličnom klubu. Mislim da imam talent za dokazati se u Europi i naporno ću raditi da to ostvarim. U Rijeci su uvjeti sjajni, na treninzima sam vidio da imam odlične suigrače i trenere i nadam se da ćemo zajedno ostvariti klupske ciljeve i napredovati kao nogometaši", rekao je nogometaš iz Gambije.
"Nadam se da ću se brzo uklopiti i predstaviti navijačima na najbolji način, da će im se sviđati moje igračke karakteristike. Osobno mislim da sam po stilu igre najsličniji Musi Barrowu, sunarodnjaku koji je dubok trag ostavio u Atalanti i Bologni. Vjerujem da i ja mogu pokazati isto", zaključuje najnoviji adut Rijeke.
Bravo i Sretno !!!