Senzacija u FA kupu: Watford izbacio Arsenal

Watford
Watford
13.03.2016.
u 17:49
U sudačkom vremenu Iwobi je pogodio vratnicu, a Welbeck odbijenu loptu nije uspio pospremiti u nebranjenu mrežu pa se u polufinale FA kupa plasirao Watford

Nogometaši Watforda senzacionalno su u nedjelju s 2-1 pobijedili londonski Arsenal na njegovom stadionu Emirates i izborio plasman u polufinale engleskog FA kupa, izbacivši branitelje prošlogodišnjeg naslova.

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, momčad Arsenea Wengera prvi je šok doživjela u 50. minuti kad je Nigerijac Odion Ighalo postigao pogodak za vodstvo gostiju. U 63. minuti Alžirac Adlene Guedioura sjajnim je udarcem s ruba kaznenog prostora svladao Ospinu i udvostručio prednost Watforda.

Do kraja utakmice Arsenal je u 88. minuti samo uspio smanjiti zaostatak pogotkom Welbecka. U sudačkom vremenu Iwobi je pogodio vratnicu, a Welbeck odbijenu loptu nije uspio pospremiti u nebranjenu mrežu pa se u polufinale FA kupa plasirao Watford, pridruživši se Evertonu i Crystal Palaceu.

>>PSG razbio Troyes 9:0 i potvrdio naslov, Zlatan zabio četiri gola za 28. trofej karijere