Sjajni Atletico razbio Gironu: Prošlogodišnja senzacija lige teško poražena u Madridu

LaLiga - Atletico Madrid v Girona
25.08.2024.
u 23:43
Pobjedu domaćinima donijeli su Antoine Griezmann (39), Marcos Llorente (48) i Koke (90+4)

U susretu 2. kola španjolskog nogometnog prvenstva Atletico Madrid je pobijedio Gironu s 3:0. Pobjedu domaćinima donijeli su Antoine Griezmann (39), Marcos Llorente (48) i Koke (90+4).

U ranije odigranom susretu Real Madrid je porazio Real Valladolid s 3:0. Real je poveo u 50. minuti golom Federica Valverdea, na 2-0 je povisio Brahim Diaz u 88. minuti, a slavlje domaćina je potvrdio Endrick u šestoj minuti nadoknade. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real od 69. minute, dok je za gostujući sastav do 71. minute igrao Stanko Jurić.

Las Palmas je na gostovanju izgubio od Leganesa sa 1-2, a hrvatski vratar Dino Horkaš nije branio za goste. Na ljestvici vode Celta i Barcelona s po šest bodova, dok Atletico Madrid, Real Madrid, Villarreal, Leganes, Osasuna i Rayo Valecano imaju po četiri boda.

VEZANI ČLANCI:

FOTO Ovo je popis najskupljih igrača HNL-a! Jedan igrač je pomeo svu konkurenciju

Zagreb: Utakmica u sklopu nogometnih priprema između GNK Dinamo - FC Shakhtar Donetsk