Slavlje Dobermanna na Kutiji šibica: Osvojili turnir bez primljenog gola

Kutija šibica
28.12.2015.
u 22:25
Strijelac jedinog gola u finalu bio je Jakov Grcić u 13. minuti susreta.

Momčad CB Dobermann pobjednik je 45. izdanja najvećeg hrvatskog malonogometnog turnira "Kutije šibica" nakon što je u finalu u Domu sportova svladala Big Bang Team sa 1:0 (1:0).

Zanimljivo, CB Dobermann je do naslova na ovogodišnjoj "Kutiji" stigao bez primljenog pogotka u sedam odigranih utakmica.

Treće mjesto zauzela je momčad ASO Ponos iz Krapine koja je sa 2:1 bila bolja od Amoza iz Gornje Radgone, dok je veteranski turnir osvojio Promotionplay 1:0 slavljem protiv IPA-e.