Snažne pripreme: Lokomotiva pobijedila aktualnog grčkog prvaka AEK

Lokomotiva i Šibenik sastali se u 12. kolu SuperSport HNL-a
Autogol odu?io: Dinamo i Lokomotiva odigrali neriješeno (1:1)
04.07.2023.
u 17:05
Susret u Nizozemskoj završio je rezultatom 1-0. Postavio ga je Jon Mersinaj u 29. minuti. Trener Silvio Čabraja izrazio je svoje zadovoljstvo igrom kluba i dodao: "Veselimo se ovakvim dvobojima i onome što nam slijedi u Nizozemskoj gdje imamo sjajne uvjete“

Nogometaši Lokomotive i ovog ljeta središnje pripreme obavljaju u Nizozemskoj gdje su u utorak, u prijateljskom susretu, s 1-0 svladali aktualnog grčkog prvaka AEK.

Jedini pogodak Lokomotiva je postigla u 29. minuti. Nakon što je korner izveo Robert Mudražija, ovoljetno pojačanje hrvatskog prvoligaša, glavom je suparničku mrežu naciljao Jon Mersinaj. Prije i nakon pogotka obje su momčadi imale nekoliko dobrih prilika, no na kraju je taj jedan pogodak odlučio pobjednika ovog ogleda.

Rotterdam: Susret Nizozemske i Hrvatske u polufinalu Lige nacija
Zagreb: Odlazak hrvatske nogometne reprezentacije na završnicu Lige nacija
Rijeka: Majer i Ivanušec održali konferenciju za medije Hrvatske nogometne reprezentacije
KATAR 2022 - Susret Hrvatske i Maroka u borbi za broncu Svjetskog prvenstva
KATAR 2022 -Krenulo izvođenje penala
KATAR 2022 - Nogometaši Hrvatske s obiteljima nakon susreta protiv Japana
KATAR 2022 - Josip Juranović i Lovro Majer održali konferenciju za medije
KATAR 2022: Joško Gvardiol i Lovro Majer održali konferenciju za medije
Okupljanje nogometaša u hotelu Sheraton uo?i odlaska na Svjetsko nogometno prvenstvo u Katar

Na pripremama u Nizozemskoj nogometaši Lokomotive će odraditi još tri jake provjere, a suparnici će biti belgijski prvoligaši Anderlecht, Gent i Charleroi.

VEZANI ČLANCI:

„Odigrali smo vrlo dobro protiv prvaka Grčke, sastava koji kandidira za ulazak u grupnu fazu Lige prvaka. Cijelu utakmicu smo dobro stajali i radili na terenu. Veselimo se ovakvim dvobojima i onome što nam slijedi u Nizozemskoj gdje imamo sjajne uvjete“, rekao je nakon susreta trener Lokomotive Silvijo Čabraja. Prošle sezone Lokomotiva je zauzela sedmo mjesto na ljestvici HNL-a.

VIDEO Napustio školu sa 16 godina, puši, jede kobasice i kroasane i najplaćeniji je hrvatski sportaš