PREMIERSHIP

Soldado zabio nakon 1032 minute igre; majstorija Bentekea

02.03.2014.
u 19:38
Tottenham je na White Hart Lanea sa 1:0 pobijedio Cardiff, a gol odluke zabio je Roberto Soldado u 28. minuti. Španjolcu je to prvi gol od listopada 2013. godine, odnosno nakon 1032 minute igre.

U nedjelju su odigrane tri utakmice 28. kola Premiershipa, a najuvjerljiviju pobjedu ostvarila je Aston Villa, koja je kao domaćin pobijedila Norwich 4:1. Ipak, prvi su poveli gosti i to preko Hoolahana u 3. minuti. Domaćin je izjednačio prekrasnim golom Bentekea u 25. minuti. Isti je igrač samo dvije minute kasnije donio i vodstvo Villi 2:1.

Aston Villa pitanje pobjednika je riješila već do poluvremena i to golom Bacune u 37. minuti te Bassonga u 41. minuti. U drugom poluvremenu mreže su mirovale.