Strani nogomet

Spursi u samo sedam minuta do preokreta protiv Cityja

21.04.2013.
u 17:16
U 33. kolu talijanskog prvenstva Napoli je pobijedio Caglijari 3.2, a pobjednički pogodak zabio je u sudačkoj nadoknadi

Tottenham je kod kuće pobijedio Manchester City s 3:1, iako su građani nakon prvog poluvremena vodili golom Nasrija. No u samo sedam minuta, od 75. do 82., Spursi su preko Dempseyja, Defoea i Balea osigurali pobjedu. Poraz Cityja otvorio je šansu da već danas dobimo novog prvaka Engleske. Ukoliko Manchester United kod kuće pobijedi Aston Villu, odvojit će se na nedostižnih 16 bodova.

Poredak: Manchester United 81 (33), Manchester City 68 (33), Arsenal 63 (34)...

Italija, 33. kolo: Inter - Parma 1:0, Roma - Pescara 1:1, Bologna - Sampdoria 1:1, Catania - Palermo 1:1, Fiorentina - Torino 4:3, Napoli - Cagliari 3:2 (Insigne u 93.), Siena - Chievo 0:1, Juventus - Milan (igrali kasnije). Poredak: Juventus 74 (32), Napoli 66, Milan 59 (32), Fiorentina 58, Inter 53 boda.