HRVATI ZABIJAJU

Srna zabio dva gola iz penala, Kranjčar strijelac za QPR!

19.10.2013.
u 16:44
Mariupol je poveo u 38. minuti, ali je Srna udarcima s bijele točke osigurao preokret. Prvi je gol zabio u 66. minuti, a drugi sedam minuta kasnije.

Darijo Srna zabio je dva pogotka u 13. kolu ukrajinskog prvenstva na gostovanju kod Mariupola. I to oba s 11 metara!

Mariupol je poveo u 38. minuti, ali je Srna udarcima s bijele točke osigurao preokret. Prvi je golzabio u 66. minuti, a drugi sedam minuta kasnije. Konačnih 3:1 postavio je Adriano.

Kapetan hrvatske reprezentacije u igru je ušao na početku drugog dijela, dok Eduarda nije bio u konkurenciji.

I Niko Kranjčar upisao se u strijelce. Niko je bio stijelac u gostovanju QPR-a kod Milwallu u 12. kolu druge engleske lige. Utakmica je završila 2:2.