UKRAJINSKA LIGA

Strinić asistent u pobjedi Dnjipra kod Šahtara

22.03.2014.
u 18:37
Ivan Strinić bio je asistent u pobjedi Dnjipra protiv Šahtara 2:0. Na terenu su od hrvatskih igrača još bili Darijo Srna i Eduardo.

Dnjipro je u 22. kolu ukrajinskog prvenstva u derbiju u Donjecku pobijedio Šahtar sa 2:0.

Gosti su do tri boda stigli golovima Fedeckyja u 45. minuti te Nascimenta u 83. minuti. Brazilcu je, inače, za gol asistirao hrvatski reprezentativac Ivan Strinić, koji je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Nikola Kalinić s klupe je gledao pobjedu svoje momčadi.

Kod domaćina Srna je odigrao cijelu utakmicu, a u 64. minuti je dobio žuti karton. Eduardo je u igru ušao u 73. minuti.

Domagoj Vida igrao je cijelu utakmicu, dok je Ognjen Vukojević ušao u igru u 78. minuti u domaćoj 4:0 pobjedi protiv Zaporožja. Golove za Kijevljane zabili su Mbokani (2) i Gusev (2).

Marin Ljubičić odigrao je 90 minuta za Tavriju u remiju 0:0 na gostovanju kod Černomoreca.