Na jednoj strani bili su Božo Sušec uime televizije i Igor Štimac, bivši predsjednik Udrugee, a na drugoj sadašnji predsjednik i dopredsjednik Udruge, Robert Markulin i Branko Laljak.
Udruga je kao glavne razloge raskida ugovora za emsiju Volim nogomet iznijela mjesečni novčani gubitak od 22.000 kuna.
- Tko bi normalan htio nešto raditi kako bi gubio novac, tko bi dolazio na posao i još plaćao da bi radio - rekao je Markulin, a Sušec replicirao da su se po ugovoru profit i gubici trebali dijeliti pola-pola.
- Ovo je "muppet show". Vi ste bili dio grupe koja je rušila tu emisiju, sad ste predsjednik i odgovorni ste za pronalazak novca za projekte. Koliki vam je uopće proračun u odnosu na onaj koji smo mi imali? Radite u Koprivnici, gradu u kojem se sipao novac za klub, a sad ste u Udrugi koja je gladna - krenuo je Štimac na Markulina.
- Gospodine Štimac već čitave dvije godine ne prestajete djeliti lekcije svima - od članova Udruge do reprezentacije i HNS, a vi ste klubove prodali u bescjenje. A kad sam u Slaven Belupo došao, devet mjeseci nisu dobili plaću - odgovorio mu je Markulin rekavši da je za vrijeme Štimca proračun bio oko devet milijuna kuna, a da je ugovor koji je Štimac potpisao s televizijom donio financijsku štetu klubovima, igračima.
- U svijetu klubovi žive od TV prava a naši su prodani za nula kuna. Emisija je odlična za gledatelje, televiziju ali ne i za klubove - govorili su Markulin i Laljak.
- Dobili ste preko 5 milijuna, a vi tražite oko 27,5 milijuna, za više od duplo manje kupujemo tv-prava Lige prvaka, a složit ćete se da je malo bolja utakmica između Manchestera i Barcelone nego Inter - Croatije Sesveta - vratio je lopticu Božo Sušec.
I taj ping-pong susret nitko nije na kraju dobio, dosadašnji partneri jednostavno trebaju sjesti za stol i riješiti odnose i dvojbe. Te krenuti dalje ili se gospodski, a ne pokušajima ovako niskih udaraca, rastati.
Sušec i Štimac remizirali s Markulinom i Laljkom
Izgubili od časnih sestara: Pravni fakultet mora predati nekretninu, do tada svaki mjesec moraju plaćati tisuće eura
Družbi sestara milosrdnica 1997. vraćene su zgrade otete u bivšem režimu, ali hrvatske Vlade od tada nisu našle zamjenski prostor za Pravni fakultet
FOTO U iseljeništvu je oko 3,2 milijuna Hrvata, znate li u kojim zemljama ih ima najviše?
Valovi iseljavanja dogodili su se u više vremenskih perioda.
Isplivali detalji tučnjave u svlačionici Zagreba! Mandić teško nastradao, propustit će SP?
U u svlačionici je došlo do napetosti kada su neki suigrači prigovorili Kosu zbog njegove igre. Situacija je eskalirala nakon što mu je hrvatski golman i reprezentativac Matej Mandić nešto rekao, na što je Kos reagirao udarivši ga šakom u lice.
One su duša svakog hrvatskog malog mjesta: 'Kad zapadne snijeg u Gorskom kotaru, malo tko im dolazi osim nas'
Tamo gdje je tempo sporiji, a svatko svakoga poznaje, vlada posebno ozračje zajedništva i međusobne suradnje. U malim hrvatskim mjestima poštari i poštarice često su svima dobri znanci, uvijek spremni pomoći u rješavanju nekog problema. Donosimo priče iz četiri hrvatske regije.
Europa se drastično okreće energetskom rješenju koji može predstaviti izazov manjim tržištima
Kako bi se zadovoljile sve veće energetske potrebe, očekuje se da će LNG igrati ključnu ulogu u prijelazu na čistiju energiju, posebno u Europi.
Poštovani Hrvati. Imam za vas novu šalu koja kroži po Sloveniji.. U školi pita učiteljica maloga Ivicu koga on to voli .. I mali Ivica odgovori: Ja ne volim oca, jer je stalno odsutan i na poslovnom putu. A pita učiteljica: Voliš li ti svoju majku ?. Ivica odgovara: ne volim ni majku jer ona stalno odlazi od kuče na kavicu sa prijateljicama. Pa upita učiteljica: Pa koga onda ti voliš Ivice ? Dečko odgovori: Ja volim Hrvatsku nogometnun reprezentaciju jer ona ostaje doma... Naka vama bude lijepa nedelja i uspješan tjedan..