Europska liga

Tottenham bez Nike, Čarlija i Luke pao kod Rubina

03.11.2011.
u 22:30
Luka Modrić, Niko Kranjčar i Vedran Ćorluka nisu igrali za Tottenham na gostovanju kod Rubina. Ruska momčad slavila je s 1:0. Strijelac je bio Nacho u 56. minuti

Bešiktaš je s 1:0 pobijedio kijevski Dinamo. Za ukrajinsku momčad cijeli je susret igrao Ognjen Vukojević, a pogodak je zabio turski reprezentativac Korkmaz. Legia je u Varšavi slavila protiv bukureštanskog Rapida 3:1 u utakmici u kojoj su već od 25. minute imali igrača više nakon isključenja Dana Alexe.

Ivica Vrdoljak odigrao je svih 90 minuta za Legiju. Hrvatski 20-godišnji branič, Varaždinac Roberto Punčec, odigrao je cijelu utakmicu za svoj Maccabi, koji je kao domaćin u Tel Avivu izgubio od Stokea s 1:2.

Rezultati, skupina A: Rubin Kazanj - Tottenham 1:0, Shamrock Rovers - PAOK 1:3; skupina B: Copenhagen - Hannover 1:2, Vorskla - Standard Liege 1:3; skupina C: Legia - Rapid Bukurest 3:1, PSV Eindhoven - Hapoel Tel Aviv 3:3; skupina D: Vaslui - Sporting Lisabon 1:0, Lazio - Zurich 1:0; skupina E: Besiktas - Dinamo Kijev 1:0, Makabi Tel Aviv - Stoke C. 1:2; skupina F: PSG - Slovan Bratislava 1:0, Salzburg - Athletic Bilbao 0:1; skupina G: Austria Bec - AZ Alkmaar 2:2, Metalist Harkiv - Malmo 3:1; skupina H: Birmingham - Club Brugge 2:2, Braga - Maribor 5:1; skupina I: Atletico Madrid - Udinese 4:0, Celtic - Rennes 3:1; skupina J: Schalke - AEK Larnaca 0:0, Steaua Bukurest - Makabi Haifa 4:2; skupina K: Twente - Odense 3:2, Fulham - Wisla Krakow 4:1; skupina L: AEK Atena - Lokomotiv Moskva 1:3, Anderlecht - Sturm Graz 3:0.