Engleska liga

Tottenham slavio kod Norwicha, Modrić sudjelovao kod gola

27.12.2011.
u 22:32
Hrvatski je reprezentativac Luka Modrić odigrao svih 90 minuta u pobjedi 2:0, dok je kolega iz A-vrste Niko Kranjčar ušao u 85. minuti.

U 18. kolu engleske Premijerne lige Tottenham je upisao novu pobjedu, ovaj put na gostovanju kod Norwicha 2:0. Oba pogotka za Spurse postigao je Gareth Bale (55. i 67. minuta), a kod prvog gola naš nogometaš Luka Modrić bio je taj koji je proigrao Velšanina.

Inače, hrvatski reprezentativac igrao je 90 minuta, dok je Niko Kranjčar ušao u 85. minuti umjesto Rafaela van der Vaarta.

Poredak: Manchester City 45, Manchester United 45, Tottenham 38 (-1), Chelsea 34, Arsenal 33...