Španjolska, 1. kolo (odgođeno)

U velikom andaluzijskom derbiju Betis i Sevilla podijelili bodove

21.01.2012.
u 23:56
Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ušao je u igru za Sevillu u 60. minuti umjesto Trochowskog.

Nakon tri godine Betisovog izbivanja s terena Primere, navijači andaluzijske metropole Seville, ponovo su dočekali, za njih, najveći derbi - onaj seviljski. Utakmica koja je često znala biti začinjena navijačkim neredima, ovaj je put završila miroljubivo - podjelom bodova između domaćeg Betisa i gostujuće Seville (1:1) u utakmici odgođenog prvoga kola.

Zeleno-bijele je u vodstvo doveo Benat u 26. minuti, a za Sevillu je izjednačio Negredo u 41. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u igru je za Sevillu ušao u 60. minuti umjesto Trochowskog.

Ostali rezultati odgođenog 1. kola španjolskog prvenstva: Espanyol - Granada 3:0, Racing - Getafe 1:2, Real Sociedad - Atletico Madrid 0:4.