United protiv aktualnog prvaka nastavio niz bez poraza

Zlatan Ibrahimović
Paul Pogba i Zlatan Ibrahimović
05.02.2017.
u 19:30
United je rutinski stigao do pobjede golovima Henrika Mhitarjana (42), Zlatana Ibrahimovića (44) i Mate (49).

U posljednjem susretu 24. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na gostovanju pobijedio aktualnog prvaka Leicester City 3:0.

Bila je to već 15. uzastopna utakmica Crvenih vragova bez poraza u prvenstvu, dok je aktualni prvak upisao četvrti uzastopni poraz, a već pet utakmica u nizu 'lisice' nisu postigle pogodak.

Čop igrao u porazu

U nedjeljnim utakmicama Primere Sevilla i Villareal su odigrali bez golova 0:0, dok je Alaves slavio u Gijonu kod Sportinga s čak 4:2.

Alaves je nastavio sa sjajnim igrama, "prohujali" su kroz Gijon postigavši čak četiri gola, a pobjedom su izašli iz zone ispadanja i sada su 12. s 27 bodova. Kod Sportinga, koji je ostao 18. sa svega 13 bodova, Duje Čop je igrao do 62. minute.

U derbiju kola Sevilla i Villareal su igrali 0:0, a u 49. minuti domaći igrač Samir Nasri je promašio penal.  Sevilla je tako ostala treća s 43 boda, tri manje od Real Madrida, čiji je večerašnji dvoboj kod Celte u Vigu otkazan zbog lošeg vremena.