HRVATSKA - ALBANIJA 2:2

Hrvatska šokirana u 95. minuti! Remi u Hamburgu, vatreni u završnici ostali bez važnih bodova

19.06.2024.
u 17:00
Bili smo u zaostatku do 74. minute, zabili dva brza gola i onda doživjeli hladan tuš u sudačkoj nadoknadi

U utakmici 2. kola B skupine EURA u Hamburgu su nogometaši Hrvatske i Albanije odigrali 2-2 (0-1).

Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti na dodavanje Ante Budimira. Samo dvije minute kasnije nakon akcije Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula je postigao autogol.  U 95. minuti Gjasula postiže gol za izjednjačenje.

U ovoj skupini u četvrtak igraju Italija i Španjolska.

U zadnjem kolu u ponedjeljak Hrvatska igra s Italijom.