EURO 2024.

UŽIVO Navijači putovali do stadiona pa ih izbacili iz vlaka: 'Snalazili su se kako su znali, taksijem, romobilima...'

Hamburg: Uoči utakmice Hrvatska - Albanija navijači se zabavljaju pjesmom i bakljama
Hamburg: Navijači se okupljaju u središtu grada
Hamburg: Atmosfera u gradu večer uoči utakmice sa Albanijom
19.06.2024.
u 13:57
Hrvatska u srijedu u 15:00 protiv Albanije igra drugu utakmicu Europskog prvenstva. Ranije su vatreni izgubili od Španjolske, dok je Albanija upisala poraz protiv Italije

Komentari 6

CR
crocro
15:24 19.06.2024.

Nema žara, nema brzine, nema volje. Najteže je gledati kada naši izbacuju aut i onda jednu minutu gledaju kuda baciti loptu i odugovlače kao da vrijeme radi za Hrvatsku. Također trebaju pucati korner a naš igrač se šeta pješice jednu minutu do kuta i onda odugovlači s ispucavanjem kao da vrijeme radi za Hrvatsku. Ovo je očajno gledati. Umjesto da trče u aut po loptu da trče u kut ispucati korner. Jer vremena nema. Albanci su pokazali veću želju za pobjedom. Katastrofično. Kada će izjednačiti a kada će povesti? Ako ovako nastave, neka samo odmah idu doma da se ne sramote protiv Italije.