DINAMO - MONACO 2:2

Drama na Maksimiru! Dinamo u 90. minuti ostao bez pobjede, plavi prosuli dva gola prednosti

02.10.2024.
u 23:03
Nevjerojatnu smo utakmicu gledali u Zagrebu. Bod je uzeo Dinamo, do 74. minute bilo je 2:0 za plave

U dvoboju 2. kola Lige prvaka nogometaši Dinama i Monaca su u Zagrebu odigrali 2-2 (1-0).

Dinamo je poveo atraktivnim pogotkom Petra Sučića (45+3) na asistenciju Martina Baturine, koji je u 66. minuti fantastičnim solo-prodorom povećao na 2-0. Monaco je smanjio preko Ganca Mohammeda Salisua nakon velike pogreške vratara Ivana Nevistića, a u 90.minuti Švicarac Denis Zakaria je izjednačio iz kaznenog udarca.

Nakon 2-9 poraza od Bayerna, Dinamo je odigrao odličnu i vrlo hrabru utakmicu, dominirao i vodio s 2-0, a onda s dvije pogreške u završnici dopustio Francuzima da izbjegnu poraz.

Utakmica je odigrana pred 13.000 gledatelja i po nemogućim uvjetima i kišom natopljenim terenom koji je uvelike otežavao igru.

U sljedećem kolu 23. listopada Dinamo gostuje kod Salzburga.