novi preokret cityja

VIDEO Džeko opet spasitelj Cityja, vragovi i dalje vode

11.11.2012.
u 17:36
Manchester City došao je do još jednog preokreta, u 11. kolu 0:1 protiv Tottenhama preokrenuo je u pobjedu 2:1, a junak je opet Bio Edin Džeko

Manchester City došao je do još jednog preokreta, u 11. kolu 0:1 protiv Tottenhama preokrenuo je u pobjedu 2:1, a junak je opet Bio Edin Džeko, koji je ušao u 73. minuti, a pobjedosnosni pogodak zabio u 88. Prije toga na 1:1 u 65. je izjednačio Agüero.

Javier Hernandez Chicharito glavna je tema otočkog nogometa nakon što je s tri pogotka donio pobjedu Manchester Unitedu u pobjedi 3:2 nakon Aston Ville.

Crveni vragovi gubili su 0:2 do 58. minute, do onda je na scenu stupio Meksikanac, kojeg je Sir Alex Ferguson u igru uveo tek u 46. minuti.

– Nadam se da ću sad dobivati veću minutažu. Teško se izboriti uz Van Persieja i Rooneya, ali mislim da zaslužujem više – poručio je svom treneru Chicharito.

Sir Alex Ferguson brzo mu je odgovorio:

– Cijenim što nas je Hernandez spasio, ova pobjeda njegova je zasluga i zato mu obećajem da će iduću utakmicu početi od početka.

Engleska, 11. kolo: Manchester City-Tottenham 2:1, Newcastle-West Ham 0:1, Chelsea-Liverpool 1:1

Poredak: Manchester United 27, Manchester City 25, Chelsea 24...