VIDEO Englezi podsjetili na HNL, City izgubio od Brentforda u 98. minuti

Premier League - Manchester City v Brentford
12.11.2022.
u 15:54
Oba pogotka Guardiolinoj momčadi postigao je Toney, napadač koji je otpao s finalnog popisa Garetha Southgatea za SP. Četvrti sudac pokazao je čak deset minuta nadoknade.

Nogometaši Manchester Cityja doživjeli su drugi ovosezonski poraz u Premier ligi. Bodove s Etihada odnose igrači Brentforda, koji su na krilima dvostrukog strijelca Ivana Toneyja slavili s 2:1.

Bio je to 'hnl-ovski' završetak utakmice. Rezultat je nakon isteka regularnog vremena bio izjednačen nakon pogodaka Toneyja u 16. i Fodena u nadoknadi prvog dijela, da bi četvrti sudac pokazao još deset minuta nadoknade.

Nesuđeni engleski reprezentativac zabio je u 98. minuti za slavlje i pobjedu gostiju. Podsjećamo, Toney se našao na proširenom, ali ne i finalnom popisu Garetha Southgatea za SP u Katru.