VRIJEDNA TRI BODA

VIDEO Ivan Rakitić asistirao u pobjedi Seville: Zaostatak za Realom sve je manji!

03.01.2022.
u 23:30
Dinamov protivnik u Europa ligi poveo je u 58. minuti nakon dodavanja Rakitića za Argentinca Ocamposa.

Nogometaši Seville slavili su u 20. kolu Primere u gostima kod Cadiza 1:0, a Ivan Rakitić je asistirao za jedini gol na utakmici.

Dinamov protivnik u Europa ligi poveo je u 58. minuti nakon dodavanja Rakitića za Argentinca Ocamposa. Sevilla je na drugom mjestu smanjila zaostatak za liderom Realom na pet bodova, a Andalužani imaju i utakmicu manje.

Athletic Bilbao je slavio u Pamploni protiv Osasune 3:1 zahvaljujući hat-tricku 21-godišnjeg Iohana Sanceta. Ante Budimir je igrao za domaćine do 63. minute.

Villareal je s 5:0 demolirao na svom terenu Levante.