KAKVA VEČER!

30.08.2012.
u 23:48
Europsku ligu izborili su Dnipro, Neftči, AIK, Hapoel, PSV, Sparta, Rosenborg, Lazio, Liverpool, Inter...

Nikola Kalinić imao je briljantnu večer u četvrtom pretkolu Europske lige. U uzvratnoj utakmici Dnjipro je s 4:2 pobijedio Slovan iz Libereca. Prva je utakmica u Češkoj završila 2:2. Sinoć je Kalinić u 59. minuti iznudio jedanaesterac kojeg je u pogodak pretvorio Alijev, potom je u 76. sjajno asistirao Konopljanki za treći pogodak Dnjipra, a u 87. je postigao četvrti pogodak za svoju momčad. Kalinić je inače u igru ušao u 56. minuti i svojoj momčadi donio plasman u Europsku ligu.Drugi pogodak za češku momčad postigao je naš nogometaš Renato Kelić u 72. minuti.

Jednu od najviših pobjeda u povijesti europskih natjecanja postigao je PSV koji je s 9:0 svladao Zetu Golubovci.

Rezultati uzvratnih utakmica: Bordeaux - Crvena zvezda 3:2 (0:0), Marseille - Sheriff 0:0 (2:1), Inter - Vaslui 2:2 (2:0), AZ - Anži Mahačkala 0:5 (0:1), Lazio - Mura 3:1 (2:0), Liverpool - Hearts 1:1 (1:0), Sporting Lisabon - Horsens 5:0 (1:1), Dnjipro - Slovan Liberec 4:2 (2:2), APOEL - Neftči 1:3 (1:1), Partizan - Tromso 1:0 (2:3), Steaua - Ekranas 3:0 (2:0), CSKA Moskva - AIK 0:2 (1:0), Rosenborg - Legia 2:1 (1:1), Newcastle - Atromitos 1:0 (1:1), Heerenveen - Molde 1:2 (0:2), Twente - Bursaspor 4:1 (1:3), Metalist - Dinamo Bukurešt 2:1 (2:0), Genk - Luzern 2:0 (1:2), Videoton - Trabzonspor 0:0, 4:2 na 11-erce (0:0), Hapoel Tel Aviv - Dudelange 4:0 (3:1), Sparta Prag - Feyenoord 2:0 (2:2), Young Boys - Midtjylland 0:2 (3:0), Club Brugge - Debrecen 4:1 (3:0), Viktoria Plzen - Lokeren 1:0 (1:2), Rapid - PAOK 3:0 (1:2), Hannover - Slask 5:1 (5:3), Levante - Motherwell 1:0 (2:0), HJK - Athletic Bilbao 3:3 (0:6), Dila - Maritimo 0:2 (0:1), PSV - Zeta 9:0 (5:0), Dinamo Moskva - Stuttgart 1:1 (0:2).

OTVORILA DUŠU ZA VEČERNJI

Jelena Perčin: 'S prvim suprugom imam fenomenalan odnos, a Momo djecu 'na papiru' može viđati svaki drugi vikend'

– U trenutku kada su mediji dobili informaciju da smo se Momo i ja razveli, mi smo već godinu dana bili zapravo razvedeni. Tako da je sada već prošlo dvije godine otkad je svatko krenuo svojim putem. Svojoj djeci nikada nisam rekla: "Vaši mama i tata više se ne vole." To mi je grozno! Uvijek sam im objašnjavala da volim njihovog tatu, ali da više nismo zaljubljeni – između ostalog, kazala je glumica Jelena Perčin u velikom intervjuu za Večernji list.