KIKS LIVERPOOLA

VIDEO Petrić zabio golčinu u porazu Fulhama kod QPR-a

15.12.2012.
u 18:28
Fulham je gubio 0:2 kada se ukazao Petrić i majstorskim potezom postigao počasni pogodak

U 17. kolu Engleske lige Liverpool je doživio novi šok, na svom Anfiledu izgubio je 1:3 od Aston Ville. City je pak golovima Agüera (2) i Yaya Tourea slavio 3:1 u gostima kod Newcastlea. Nikica Jelavić je igrao svih 90 minuta u remiju Evertona kod Stokea (1:1).

Mladen Petrić u porazu Fulhama kod QPR-a ušao je u 64. minuti i zabio jedini pogodak za goste. Vodili su domaćini sa 2:0 kada je hrvatski napadač u 88. minuti zabio fantastičan pogodak sa 20-ak metara.

Engleska, 17. kolo: Newcastle - Manchester City 1:3, Liverpool - Aston Villa 1:3, Manchester United - Sunderland 3:1, Norwich - Wigan 2:1, QPR - Fulham 2:1, Stoke - Everton 1:1. Poredak: Manchester U. 42, Manchester C. 36, Chelsea 29 (16)...