MAESTRALAN NASTUP

VIDEO Pogledajte kako je srpski komentator reagirao na fantastične obrane Livakovića

25.10.2024.
u 09:30
Hrvatski vratar dobio je pohvale srpskog komentatora na ArenaSportu, koji je s oduševljenjem opisivao njegove obrane na utakmici protiv Uniteda.

U derbiju večeri u Europskoj ligi Fenerbahče i Manchester United u Istanbulu su odigrali 1-1, a za domaći sastav branio je hrvatski reprezentativac Dominik Livaković. "Crveni vragovi" ni u trećem pokušaju nisu upisali pobjedu u Europskoj ligi. Nakon remija protiv Twentea i Porta, ManU je osvojio bod i protiv Fenerbahčea odigravši 1-1.

United je poveo u 15. minuti golom Christiana Eriksena, no turski sastav izjednačio je u 49. minuti golom Youssef En-Nesyrija. Domaćini su u 59. minuti tražili kazneni udarac nakon starta Ugartea nad Osayi-Samuelom, no francuski sudac Turpin nije pokazao na bijelu točku, već je isključio Jose Mourinha na klupi Fenera zbog prigovora. Za Fener, koji ima pet bodova, sigurno je branio Dominik Livaković.

VEZANI ČLANCI:

– Četiri obrane za ovog dečka... – rekao je komentator Arena Sporta na sjajan učinak Livakovića. Isto je komentator učinio i kada je Livaković izletio s gola i pritom spasio zicer nakon pogreške svojeg braniča. Video možete pogledati OVDJE i OVDJE