Opet briljira

VIDEO Rakitić asistirao i zabio, Realu prolaz i dva crvena

Foto: Reuters/Pixsell
VIDEO Rakitić asistirao i zabio, Realu prolaz i dva crvena
23.01.2013.
u 21:11
Hrvatski je veznjak povukao polukontru po lijevoj strani, ušao u 16 metara i lijepo pogodio suprotni kut s nekih 10-ak metara.
Pogledaj originalni članak

Novi šou i briljantna igra Ivana Rakitića u dresu Seville! Nakon što je u zadnjoj prvenstvenoj utakmici (remi 1:1 kod Getafea) fantastično petom asistirao za pogodak Reyesa, naš reprezentativac asistirao je za prvi pogodak i sam zabio drugi u pobjedi 4:0 nad Zaragozom kod kuće u uzvratu četvrtfinala Kraljeva kupa (prva utakmica 0:0). Raketa je igrao cijelu utakmicu, a gosti su završili s dva igrača manje, prvo je Fernandez dobio crveni karton u 26., pa Gonzales u 65. minuti.

Sevilla će u polufinalu najvjerojatnije igrati protiv madridskog Atletica (brani 2:0 iz prve utakmice s Betisom), dok Real Madrid čeka boljega iz današnjega sraza Malage i Barcelone (prva utakmica 2:2). Real je u Valenciji odigrao 1:1 i ukupnim omjerom 3:1 ušao u polufinale. Luka Modrić ušao je u 74. minuti umjesto strijelca Benzeme (pogodak za Valenciju postigao je Costa), a crvene kartone dobili su realovci Fabio Coentrao i Angel di Maria.

Polufinale talijanskog kupa, prva utakmica: Roma - Inter 2:1 (Livaja nije igrao).

Engleska, 23. kolo: Arsenal – West Ham 5:1.

Poredak: Manchester United 56, Manchester City 51, Chelsea 45, Tottenham 41, Everton 38...

Engleska, Liga kup, polufinale: Swansea - Chelsea 0:0 (prva utakmica 2:0 za Swanseu, koja će u finalu igrati s Bradford Cityjem)

INTERVJU: MARIJA SELAK RASPUDIĆ

'Na Andreju Plenkoviću vidi se ozbiljan politički zamor. On više nije isti kao što je bio u prošlom mandatu'

Prema posljednjem istraživanju, Selak Raspudić u Zagrebu ima najveće šanse ući u drugi krug s aktualnim gradonačelnikom Tomislavom Tomaševićem. Hoće li se kandidirati? Nedavno je zbog predsjedničke kandidature svaki dan bila prisutna u javnosti, mediji su pratili svaki njezin korak. Onda je, s rezultatima prvoga izbornog kruga, ali i duljom blagdanskom stankom u radu Sabora, taj intenzitet njezina pojavljivanja naglo jenjavao, da bi u nekom umjerenijem ritmu bio nastavljen s nastavkom saborskog zasjedanja

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.