ŠPANJOLSKI KUP

VIDEO Rakitić asistirao u pobjedi Seville protiv Espanyola

01.11.2012.
u 23:02
Pobjedu u prvoj utakmici četvrtfinala upisao je i Gijon Mate Bilića protiv Osasune 1:0

Odigrana je i druga runda prvih utakmica šesnaestine finala španjolskog nogometnog Kupa. Sevilla je na domaćem terenu pobijedila Espanyol sa 3:1, a Ivan Rakitić sudjelovao je asistencijom za vodeći gol kojega je postigao Fazio u četvrtoj minuti. Strijelci za Andalužane bili su još i Cala u 83. te Negredo u 90. minuti s bijele točke dok je jedini pogodak gostiju zabio Alfonso u 69. minuti.

Ostali rezultati: Elbar-Ath.Bilbao 0:0, Valladolid-Betis 1:0, Melilla-Levante 1:0, Cordoba-Real Sociedad 2:0, Gijon-Osasuna 1:0, Pnferradina-Getafe 0:4, La Coruna-Mallorca 1:1.

U Italiji se igralo prvenstvo te je u 10. kolu Fiorentina slavila kod Genoe sa 1:0 pogotkom Pasquala u 14. minuti. Poredak: Juventus 28, Inter 24, Napoli 22, Lazio 19, Fiorentina 15 (-1), Parma 15, Roma 14, Cagliari 14, Udinese 13, Catania 12...