hAT-TRICK rONALDA

VIDEO Real pregazio Getafe, Modrić izborio jedanaesterac

27.01.2013.
u 14:05
Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a u nastavku su igrači kraljevskog kluba pregazili goste

Nogometaši Reala u 21. kolu španjolske lige s lakoćom su pobijedili Getafe, bilo je 4:0. Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a u nastavku su igrači kraljevskog kluba pregazili goste.

Mrežu je načeo Sergio Ramos u 53. minuti. Nakon toga uslijedilo je razdoblje Cristina Ronalda koji je u samo deset minuta (od 63. do 73.) postigao hat-trick.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta, u početnom sastavu zamijenio je Xabija Alonsa, a izborio je i jedanaesterac kojeg je Ronaldo realizirao u 73. minuti.

Real je na 21. kola na trećem mjestu Primere s 43 boda, 12 manje od vodeće Barcelone, ali i s utakmicom više.