juniorska lp

VIDEO Talent Hajduka zabio europogodak na Poljudu! Pogledajte majstoriju dragulja bijelih

02.11.2022.
u 17:23
U prvom susretu 'bili tići' su slavili 3:0 dok su na Poljudu ubilježili novo slavlje uz fenomenalan pogodak Krešimira Nazora.

Juniori splitskog Hajduka izborili su play-off Lige prvaka mladih novom pobjedom nad albanskom Apolonijom, završilo je 3:1 za mlade nade Splićana.

U sastavu su se našli i neki igrači koji će u bližoj budućnosti kandidirati za prvu momčad, a dvojica nogometaša koji su već u kadru A ekipe, zabili su pogotke.

Gosti su rano poveli 0:1 preko Maksutija, ali Jere Vrcić je vratio stvari na početak u 15. minuti što je bio rezultat prvoga dijela. Sjajni Ante Nazor je u 75. minuti doveo Hajduk u vodstvo i to fantastičnim pogotkom škaricama. Rokas Pukštas je centrirao u šesnaesterac a Krešimir Nazor je poletio i škaricama zakucao loptu u mrežu tijekom 73. minute.

Američki talent Pukštas je dvije minute kasnije postavio konačan rezultat i osigurao bijelima play-off.