PRIJATELJSKA UTAKMICA

Vratio se: Suarez s dva gola najavio El Clasico

13.10.2014.
u 20:09
Suarez je prvo zabio u 57. minuti, a onda devet minuta kasnije sjajnim lobom povisio na 2:0. Konačni rezultat postavio je Jonathan Rodriguez tri minute prije kraja.

Luis Suarez se s dva gola vratio nogometu nakon što je zaradio Fifinu suspenziju zbog ugriza talijanskog braniča Giorgija Chiellinija na Svjetskom prvenstvu. Napadač Urugvaja u strijelce u strijelce se upisao na gostovanju kod Omana u prijateljskoj utakmici (3:0).

Podsjetimo, Suarez je kažnjen s četiri mjeseca zabrane, ali mu je naknadno dozvoljeno igrati prijateljske utakmice. Suspenzija mu istječe 24. listopada što znači da će dan kasnije igrati El Clasico između Barcelone i Reala.