UKRAJINSKI NOGOMET

Vukojeviću 90 minuta u prvom Dinamovu porazu sezone

24.03.2010.
u 17:54
Nogometaši Dinama iz Kijeva, aktualni ukrajinski prvaci čije boje brane Ognjen Vukojević i Goran Sablić, doživjeli su u 21. kolu tamošnje Premier lige svoj prvi ovosezonski poraz.

Dinamo je poražen na gostovanju kod Zakarpatije u Uzgorodu s minimalnih 1:0 i tako propustio vratiti se na čelo ljestvice ispred Šahtara iz Donjecka te sada s jednakim brojem odigranih utakmica za njim zaostaje dva boda.

Jedini gol za iznenađujuću pobjedu Zakarpatije postigao je Srbin Aleksandar Trišović u 54. minuti utakmice te je tako (barem privremeno) svoj klub odveo izvan zone ispadanja, na 14. mjesto na ljestvici.

Na kraju kažimo da je svih 90 minuta u Dinamovu sastavu odigrao Vukojević, a Sablić nije dobio priliku.