SITNA NESPRETNOST

Xabi Alonso zamijenio korner zastavicu za loptu i izazvao smijeh

05.11.2015.
u 12:30
U 20. minuti domaći su vodili "samo" 1:0 i Španjolac je krenuo izvesti korner, fino se namjestio i umjesto da udari po lopti, udario je po korner-zastavici i izazvao smijeh s tribina. Onaj simpatični, bez zlih namjera.

Bayern se u Münchenu osvetio Arsenalu za poraz u Londonu (0:2) te ih deklasirao 5:1 i nakon četiri kola Lige prvaka osigurao prolaz u osminu finala, a i teško da im itko u skupini može ugroziti prvo mjesto. No nije pobjeda jedino o čemu se priča, u centru pažnje je i nespretni Xabi Alonso.

Uostalom, taj smijeh s tribina je dokaz da su svi navijači bili poprilično opušteni i uvjereni da nikakvih problema neće biti te da se neće dogoditi neugodno iznenađenje iz trećeg kola.

Svi bismo zasigurno voljeli nasmijati se ovakvim stvarima i potom uživati u nogometnoj rapsodiji, što pobjeda od 5:1 svakako jest. Nažalost, tako privilegirani navijači su rijetki u nogometnom svijetu.

OTVORILA DUŠU ZA VEČERNJI

Jelena Perčin: 'S prvim suprugom imam fenomenalan odnos, a Momo djecu 'na papiru' može viđati svaki drugi vikend'

– U trenutku kada su mediji dobili informaciju da smo se Momo i ja razveli, mi smo već godinu dana bili zapravo razvedeni. Tako da je sada već prošlo dvije godine otkad je svatko krenuo svojim putem. Svojoj djeci nikada nisam rekla: "Vaši mama i tata više se ne vole." To mi je grozno! Uvijek sam im objašnjavala da volim njihovog tatu, ali da više nismo zaljubljeni – između ostalog, kazala je glumica Jelena Perčin u velikom intervjuu za Večernji list.