RUKOMETNA LP

Zagreb se protiv Kiela raspao u drugom poluvremenu

26.11.2014.
u 20:16
Zagrebaši su vrlo dobro otvorili utakmicu, uspjeli povesti da bi na poluvrijeme otišli s izjednačenim rezultatom (16:16.). No, Domagoj Duvnjak i društvo u nastavku su dodali gasa i na kraju slavili s plus sedam.

Rukometaši Kiela u sedmom su kolu Lige prvaka pred svojima navijačima u Sparkassen Areni svladali PPD Zagreb s 34:27. Njemačka momčad uzvratila je tako hrvatskom prvaku za poraz u Zagrebu.

Duvnjak je susret završio sa sedam pogodaka, dok su kod Zagreba Šebetić i Stepančić zabili po pet golova.

Kiel je vodeća momčad sa šest pobjeda i porazom, dok je Zagrebu to bila četvrta izgubljena utakmica uz tri pobjede.