Žuti ostao na klupi pa napokon pobijedio, golčina Srne iz slobodnjaka

Robert Prosinečki (1)
23.11.2013.
u 16:23
Momčad Roberta Prosinečkog je do vrlo vrijedna tri boda stigla golovima Dursuna u 28. te Nobrea u 68. minuti.

Reakcije igrača i uprave kluba natjerale su Roberta Prosinečkog na ostanak na klupi Kayserispora, a da bi stvari mogle krenuti na bolje pokazala je prva utakmica nakon toga. U 12. kolu turskog prvenstva Kayserispor je kao gost pobijedio kod Rizespora 2:0 i tako stigao do prve pobjede u prvenstvu nakon 19. kolovoza.

Kayserispor je pobjedom skočio na 16. mjesto prvenstvene ljestvice, a nakon 12. kola imaju devet bodova.

Srna zabio za Šahtar

Šahtar u utakmici 17. kola ukrajinskog prvenstva na Dornbass Areni pobijedio Sevastopol 4:0. Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, a strijelac četvrtog gola bio je hrvatski kapetan Darijo Srna.

Prije njega mrežu gostiju tresli su Taison, Čigrinskij te Adriano.

Eduardo utakmicu je gledao s klupe za pričuve.